Květen 2011

Miluju toho šílence...!

23. května 2011 v 18:25
Na včerejší superstar sem hleděla s otevřenou hubou. Když začal Šeps zpívat blbnout s tou Mustaphou , tak už sem měla fakt dost! On je prostě nejlepší..!!! Hodně lidí ho za to teď moc ráda mít nebude, ale hodně lidí si ho tím oblíbí ještě víc než normálně:D Mě kvůli němu začala ta superstar zase bavit!:) On je prostě skvělej, miluju tyhle šílence...**děkuju

Držím palce letošním maturantům!:)

22. května 2011 v 20:22
Maturita? Já mám z ní takový smíšený pocity.. Mám se jí bát? Tak ale aspoň za 4 bych z ní dostat mohla.. Sem na gymplu, tak je to tedkom ve škole super. Samý suply..:) Ale až budeme mít maturitu my (až za 6 let takže zatim v poho) tak nevim no.. Ani nevim z čeho bych chtěla maturovat. Čeština, Ruština a dál nwm..... možná jestli mi pujde Španělština ale to je mi na hovno.. ale vím z čeho bych maturovat určitě nechtěla z FYZIKY!!! Tak na fyziku sem tupá jak poleno:D A potom ještě z chemie a dějáku a matiky a biologie a hudebky( de to vubec??:D) a už ani nevim jaky mame předměty:DD No prostě z žádnýho takovýhoto nudnýho předmětu...jo už vim.. v žádným případě bych nechtěla maturovat z ajiny! z te bych dostala možna aj tak 7 :D (kdyby to šlo)..Jo ajina je hodně důležitá, ale ja na ni talent nemám:D
Ja si s maturity teď dělám srandu.. ale za těch pár let, co utečou jako voda mi moc do smíchu nebude:/ Ale tak co... mám 5 pokusů:D Já se jí nebojím, jenom mám stres jaký to bude a co si vylosuju..
a Držím maturantům palečky:)))

Šeps je nejlepší z českých kluků!!:)

21. května 2011 v 14:18
V superstar zůstali už jenom 4 finalisti. Šeps, Adamec, Gunčíková a Harich. Až teď sem si ale uvědomila, že Šeps je nejlepší z českých kluků. Gunčíková ze všech holek a ještě tam jsou 2 slováci. Podle mě je ale lepší Adamec než Harich. Nejradši mám Šepsa a ať si každej říká co chce. Někdo mu fandí, někdo mu fandil a teď ho nudí a někdo ho nesnáší.
Podle mě bude ve finále Adamec a Šeps. Teda aspoň to byl můj tip do té doby než se začaly šířit pomluvy o tom ,že chce Šeps odejít. Nevím jestli tomu mám a nebo nemám věřit. Uvidí se. Vždyt je to jedno kdo vyhraje, je to jenom nějaký blbá soutěž:D Ale tak je to zajímavý.:)
Komu fandíte vy? A kdo podle vás vyhraje?:)

Zgarb jeden!

8. května 2011 v 20:44
To je fakt už hrozny toto..
  • Nejde mi nijak znormálnit menu
  • Nějak se nam odinstaloval Flash Player a nejde nainstalovat
  • Nemůžu si pouštět písničky, hry atd
  • Stratil se mi Sims
Jedná pozitivní zpráva je, že nám to bude jakejsi známej čistit.. tak snad to bude všechno ok.. až na ty simsy teda:/ jo a ještě je skvělá zpráva, že sme vyhrály nad rusákama 3:2 :D ale to každej už určitě vi:)