Červenec 2011

Jede se na Slovensko :)

15. července 2011 v 21:05 | Leona (13)
Tááák zítra jedu na Slovensko, tak doufám, že vám tady nebude smutno Hovínka :D V úterý za mnou přijede aj ségra a do té doby se o vás bude starat ona :) A jestli vám sem nic nenapíše, tak dostane na prdel XD Příští sobotu ž bych měla byt doma.. a měl by se tad oběvit příběh, nebo spíše povídka..nějaká viz. záhlaví :D Takže nějaká brutalitka hmmmm :P
____
Jo a teď něco pro Wlaďulku :D- na ty články se podepisuj.. díky :D- máš tm kolonku Autor:)) a v terý se uvidíme:) jo a schválně.. budeš mít víc než 100 návštěvníků za tu dobu?:DDDDDkecááám jo a můžeš psát cokoliv a o čemkoliv, akorát to vždycky zařaď do rubriky a hlavně NEMĚŇ dess:DD dííííííííííky <333

V roce 2010 ma být 3.SVĚTOVÁ VÁLKA!!!

14. července 2011 v 10:24
Baba Vanga předpověděla mnoho událostí co se staly. Na rok 2010 si pro nás připravila 3.světovou válku. Co si o tom myslíte? Do konce roku je ještě čas,tak co když se jí proroctví vyplní?! Já tomu sice moc nvěřím, ale předpověděla i to, že nepůjdou rozpoznat ženy od mužů a naopak.. a to se jí taky správně vyplnilo. Muži mají dlouhé vlasy, ženy nosí gatě z nohavicema.
_____
Proroctví této pozoruhodné postavy bulharské historie mnozí přirovnávají k Nostradamovi. Baba Vanga se stala moderní legendou. O jejím životě se vyprávějí nejrůznější příběhy. Jeden z nich líčí, jak ji v 11 letech zastihla silná bouře, která jí do očí navála písek a prach. Poté ji vyzvedla do vzduchu a ona spadla kousek od domu, kde žila. Od té doby oslepla na obě oči. Současně se slepotou se objevil její 'dar' předpovídat budoucnost. O své schopnosti mluvila jako o 'cestování časem'.
Pro její jasnovidecké schopnosti ji denně navštěvovaly stovky Bulharů i cizinců. Nechyběly mezi nimi ani státníci včetně Adolfa Hitlera. Celkem předpověděla 7000 událostí. A v 80 procentech byly správné. Krátce před smrtí v roce 1996 řekla, že Země zažije ještě mnoho neklidu a zachrání ji jenom kontakt s mimozemšťany.
klik na c.článek- co předpověděla? a jaké jsou její další předpovědi?

Tak tedy nový dessing:P

14. července 2011 v 8:12
Něco jsem zkoušela a prostě z ničehož nic mi ten starej dess zmizl. A tak jsem sem prostě něco dala aby tam nebyla jenom bílá stránka... a musím říct, že to nevypadá zas tak blbě :D :))

Jak se libí Vám?:)

33 ve stínu

13. července 2011 v 22:04
Jelikož bylo dneska nesnesitelný vedro a 3 je moje nejoblíbenější číslo, tak jsem se rozhodla, že napíšu článek o nynějších vedrech, kterých není nikdy dost a nebo jo?! Další článek jen o různých kecech, který nikoho nezajímaj ,ale tak pro NUDIVCE článek jak vyšitý ;D
Moje teorie čísla 3
3 je prostě nejlepší a čím víc trojek tím lepší:) tudíž, když je venku 33 stupňů tak už to něco znamená a když se tohle číslo objevuje ve stínu, znamená to, že na slunku to musí být nesnesitelný. Volím stín.. ne mám ráda, když se do mě sluníčko ,,vsakuje" :D Kdyby bylo ale 333stupňů tak by tady už nic neexistovalo.. nojo na každé trojce jě něco vyjimečného ;)
A teď k něčemu normálnějšímu ;
Všichni si stěžovali, že není slunko. Nyní si všichni stěžují, že je vedro.. co sakra chcete?! Já chcu radši vedro a být mokrá jak potkan, než někde zmrzat teda.. Radši skočím do bazénu, než na sebe narvu nějakej huňatej svetr.
Co je lepší pro Vás?:))
Dneska jsem byla na bazéně takže supeer:)) Jo a ještě jsem musela dneska kupovat nový vodítko pro tu našu zvěšťku, nebo to starý rozkousala a zbyla s něho jen ta šňůrka:D A zítra se jde na Harryho.. takže jestli jste zvědaví jak to všecko dopadne a nechce se vám do kina, tak vám to zítra nebo pozítří vyzradím!:P MÁTE se na CO těšit....o:))

Jak na gepardí příčesky?

13. července 2011 v 10:55
Tady tohle jsem našla někde na internetu a docela se mi to líbí:) Možná si to někdy taky udělám.. no hodím to sem ať se můžete taky pokochat :P

Co s klišťákem u psa?

11. července 2011 v 20:10
Už druhý článek do mé nové rubriky na počest mojí milované fenky Bessinky:)
A Bessa má zas dalšího klišťáka. Nějakej extra problém to není až na to, že se Bessa pořád vrtí, když jí ho vytahujem a my ho potom nevytáhnem celýho. Veterinář nám radil, že bychom ho měli potom odškrabat jehlou, ale to snad jde, když se Bess pořád cuká a vrtí?!
___Klik na c.článek___

Fotka ducha + pár divných případů naší rodiny

11. července 2011 v 14:51
Tady vám dávám fotku s Bessinčinou maminkou a pokud dobře zbystříte, tak si můžete všimnout tvář ducha v křoví (viz. červené kolečko). Vidíte ho??:)) Takový fousáč..
A pokud tomu někdo nevěří tak i badoo(.cz) ukazovalo, takový ten čtvereček kde máš označit kdo to je.

Obrázek ve zvětšeným a pár rodinných příhod pod perexem!
klik na c.článek

Názor na školu, nebo spíš Jak vyzrát nad školou?

10. července 2011 v 18:45
V anketě jste hlasovali pro google.cz, fb.cz a školu. A jelikož fb aj goog už sem tady rozebírala je tedy řada na školu.
Řekne se škola a všichni si v mžiku představí něco hroznýho no prostě škola...Ale ona zase není tak špatná, to vy jsi ji tak znechucujete!!! Dejte si jasný cíl kam až to chcete dotáhnout a dělejte všechno pro to aby jste to dotáhli alespoň tam kam si přejete.. Vyhledejte si školy kam by jste potom chtěli jít, najděte si informace, podivte se na rozvrhy.. a potom se podivte na svůj rozvrh a do svý žákovské(na vízo) a zkuste si na papírek napsat co by se všechno dalo vylepšit. Hlavně si nezapomeňte zjistit, jaký předmět je pro vaši budoucnost nejlepší a na ten se nejvíc zamířit.- todle všechno můžete zvládnout i přes prázdniny.
Před školním rokem si nakupte všechny pomůcky a nezapomeňte na DENÍČEK a nebo tomu někdo říkává ÚKOLNÍČEK, aby jste zbytečně nezapomínali a neměli zbytečný poznámky. A teď přejdeme už k samotné škole. Snažte se dělat úkoly a to třeba i s něčí pomocí, protože to aspoň lépe pochopíte a můžete dostat 1.(pokud se vám známkují úkoly, ale pokud ne tak si je stejně pečlivě dělejte!) Učte se z hodiny na hodinu a pořád se hlaste. A nebo si to aspoň přečtěte no...:D ať víte alespoň o čem je řeč. Když něco nechápete, tak se zeptejte v rodině, mezi kamarády a nebo si sežeňte normální doučování. Na testy a hlavně ČTVRTLETKY se učte tvrdě!! A chci vidět alespoň 2!:D Ne, ale tak snažte se. Pokud to zvládnete, tak máte alespoń lepší podmínky, pro přijetí na vaši vysněnou školu!!:)

A tady to je po bodech; - pište si na papír(můžete se podělit i do komentářů)
  • Cíl
  • Názvy škol a nebo aspoň města, kde ty školy sídlí
  • Podmínky pro přijetí
  • Co by jste chtěli příští rok vylepšit?
  • Co pro to uděláte?
  • Jaký předmět je pro tvůj cíl hlavní?
  • Co z něj máte na vízo? Nepotřebujete jej vylepšit?

Nabitý týdny:D

10. července 2011 v 18:31
Ve středu a ve čtvrtek jsem byla u tety v práci, pomáhala jsem jí a učila se co a jak. Místo peněz mi ale koupila krásný body a kraťase..:) A teď to nejhlavnější! Už vím co bych chtěla v budoucnu dělat.. z kvarty půjdu na AO a potom na VŠE do Práglu.. teda pokud se tam dostanu že :D.. takže ted musim tu 8 a 9 zmáknout, jelikož jsem tento rok pěkně pohnojila:/!
Jinak jsme spolu byli ještě v Teplicích, u babči, za vodárnou a v Hulíně na koupališti(2×!!):D. Super:) Zítra se musím nějak přepravit dom a hned ráno se jede do Penčic. V úterý pojedem asi na Brněnskou přehradu, ve středu na bazén a asi si pujdu domluvit tu rehabilitaci, ve čtvrtek na Harryho:D a v pátek přijíždí Vlaďka z tábora :) to pudem asi taky na bazen a potom spat k strycovi pač v sobotu vyjiždime na Slovensko:)):P
Tak nakonec super začátek prázdnin a to sem ani nemusela jet na tábor( až příští rok:D) nwm proč sdi to tak řikam, ale prostě púřišti rok to bude lepši:D.. to tam budu mezi nejstaršíma;))**

Co jí váš pes??

5. července 2011 v 11:20
S Bessou je to tedkom složitý. Vlaďka není doma a postarat se o ni mám já.. Všechno je super až na to jídlo. Je tototiž naše malá popelnice a sní všecko co uvidí kromě granulí. Proto mám každej den těžkej úkol.-Vyhledat v naší kuchyni něco co by jí chutnalo a zamíchat to do těch granulí. Někdy bujón, dneska to byla třeba ten jahodovej hipp.Vždycky ji tyto granule chutnaly...asi bysme měli koupit nový, ale co s tým, když je tam toho ještě plnej pytel?! A kdo ví, jestli by jí chutnaly nebo ne?

Ale todle by zas nebyl takovej problém, to spíš to, že žere všechno co jí příde pod ruku. Můj koš v pokojíčku plnej papírů,venku trávu a všechny zbytky, co hážou sousedi z balkónu( to je asi nejhorší:() .. a nedávno cupovala i igelitovej sáček, pro kterej si vyšplhala až na stůl..A TAKY MUSLI:D tak s toho už sem nemohla ani já! Já doufám, že ju to někdy přejde a jestli máte nějaké rady tak mi je prosím napište..Třeba i s tým jídlem, co dáváte svým pejskům dobrýho?:) Děkuji

Kde je Bieberofilie?

4. července 2011 v 13:08
Kde jste jeho faninky? Kde jsou ty uječený "dívky", které se vzpruží , když uslyší Justinův hlas? Nějak brzo vás to přešlo ne?! Pročítám si časopisy a ON nikde..a já chci do dálky řvát HURÁ! Ale když se potom podívám zpět do časopisu, tak se mi klade otázka- Vy už ho v časopisech nechcete? Vy už nechcete jeho plakáty? Pokud vím, tak jich tak bylo vždycky hafózně a teď nikde nic. Vy už nepíšete do popcornu, do Brava a do Top dívek, že chcete jeho nový plakát s vystrčeným zadečkem a vyplázlým jazýčkem? Jak rychle to na vás přišlo, tak rychle to z vás zas spalo. Nechápu to, ale líbí se mi to.. může mi to nějakej zástupce s vaší Biebrovy komunity vysvětlit?
Chtěla bych znát odpovět, která se mi klade už pár dnů.. Klidně s váma udělám i nějaký rozhovor. A jakékoliv vaše návrhy si ráda vyslechnu:) Opravdu moc RÁDA! Vím, každý poslouchá něco jiného, ale záplava Biebrových faninek ,žeby už konečně zavřely klapačku? Žádný blog, žádná diskuze a žádná zmínka o něm???

Plyšový kluk..

4. července 2011 v 12:48
Zápisek z deníku:
Já už těch plyšáků moc nemám.Možná rozškubanýho Qakina a to je tak všechno. Plyšáci se ale s klukama srovnávat nemůžou, protože nemají....ehm ehm. :D Ale zato plyšáci tě mají mnohdy rádi víc než kluci.:( A narozdíl od kluků tě nikdy neopustí. Možná jenom, když ho vyhodíš do popelnice, ale to ho stejně vyhazuješ TY. Plyšák ti nikam neuteče, to ty se ho chceš zbavit. Nejlepší s tou láskou jsou ale stejně zvířata. Hlavně psi.:*** Ti vás nikdy nezradí:)))
A teď úvaha:
Asi se schodneme na tom, že jsou plyšáci lepší než kluci.Alespoň v povědšině případech. Jestli vás tedy nějakej kluk "odkopl" tak si nakupte minimálně pět plyšových oblůdek a bude vám hej. Alespoň do tý doby než vám zadrnčí mobil a tam najdete zprávu od NĚHO, která "patřila" jeho nový holce.
Hele holky řeknu vám to asi takhle. My jsme jiný a oni jsou jiní,ale plyšáci se přizpůsobují vám! Nechci tím ale říct, že nemají kluci co dělat na téhle planetě, to samozřejmě ne. Je to pouze záruka toho, že kluci potřebují pořád něco novýho... Ale ze všeho nejvíc by chtěli 10 holek najednou. My hledáme lásku a oni sex. Jen pár vyjímej, jak už z řad nás holek nebo z řad kluků, kteří dokáží potřebovat obojí. Jak lásku, tak i sex.
Myslíte si, že plácám nesmysly a že ani nevím o čem mluvím.. Ale jednu zkušenost mám. Můj kamarád. To mi stačilo. Nechci.Už víckrát ne. Děkuji.. to já radši toho plyšáka.
Ne ,dobře... líběj se mi kluci, ale to chování ne. Snad je to někdy přejde. Je snad každému jasný, že plyšák kluka nikdy nenahradí...
Oni si o holkách myslí to samý, že sme divný a já nevím co všechno. Nejsme divní a ani oni ne. Jsme jen hodně jiní. Nedávno jsem se dívala na takový video, ve kterým chlap říkal, že mají muži v hlavě krabice a že se dokáží soustředit jen na to, co je v té krabici, kterou otevřeli. Ženský mají ale všechno spojený. Blikají nám v hlavě drátky a všechno si dokážeme hned spojit. Asi to bude pravda...

Princ na "Koníčkovi"

4. července 2011 v 12:18
Chci vás upozornit na to, že tento text nemá ani hlavu ani patu a že 97% lidí tenhle text nepochopí.
Nikdy nepřijede princ na bílém koni, to ty musíš si jet pro něho. Smutné, ale které holce by se chtělo čekat něž se přinc rozhoupe? Mě teda rozhodně ne. Ani Koníček na princovi by nedojel. Ikdyž Koníček má takovou zajímavou koní povahu(:D). On je vlastně takový zdatný oř, takový jako opravdový kůň. Nevím co tady melu za kraviny, ale jedno je mi jistý. Koníček můj princ rozhodně nění. Možná.

Každý v sobě má kousek něčeho.. a Ty kousky jsou dva

4. července 2011 v 9:59
Moje tvář? Druhá.. Otočím se a vidíš vlasy. Žádná tvář tam není, ale v duchu ji cítím a nechci ji dát najevo světu. Je to úplně jiná já.
Jsem holka, která se chláme pokaždé se na ni podíváte. Ok, to je v pořádku, ale co je na tom divného? Ta holka si hraje na to co není? Ne. Ona je opravdu šťastná na povrch, ale v sobě nosí hodně starostí. Je ráda, že se může zasmát a na chvíli zapomenout. To ale druhá tvář není, protože všechni její problémy znají, ale všichni na ně zapoměli. To je jedno.. stejně je to jen její věc. Je hodná a chce si každého vyslechnout a pokud je to možné tak i pomoct nebo poradit. Ale doopravdy je JINÁ. Její druhá tvář je ROCK a PUNK.. být drzá a všechno po svém dělat si chce.Žít bez dozoru. Nechce mít ale zbytečný problémy a tak vystavuje jen tu tvář první. Obě tváře jsou ale pravé a tak co.. možná jednou. PUNK DON´T DEATH!! Prostě andílek i ďábel :)

hipp, hipp a jsem fit!

4. července 2011 v 9:35
Znáte ty práškový kašičky pro malý děcka?? Když sem byla malá, tak jsem je milovala.. a mamka mi jednou slíbila, že mi to ještě jednou koupí. Včera byl ten lahodný den:-D mňáááááám.. aj Bessince to chutná:) Jenom doporučuju!!:)
Mléčná kaše s jahodami

Dýka-povídka

2. července 2011 v 13:26
Je tady, cítím to. Zvedl se vítr, mraky zčernaly a okna pobouchávají v rytmu hudby v horroru. Vypla jsem ho. Všichni už spali a já jsem cítila, že se mi dělá husí kůže. Doběhla jsem k oknu a zavřela jsem ho. Vítr byl ale tak silný, že má snaha byla marná. Nechala jsem ho být. Nejsem žádnej strašpitel a tentokrát jsem se bála. Doběhla jsem do pokoje a schovala jsem se pod peřinu,když najednou slyším cizí výkřiky.
Nešlo to odtud, ale stejně jsem si odkryla hlavu, abych zjistila co se děje. Ano. Byla to ona, malá blonďatá holka, která na sobě měla černé dlouhé šaty a v ruce d-ddržela dýku od krve. Zalezla jsem zpátky pod peřinu a pak jsem zase nakoukla. Nebyla tam. Rozhlížela jsem se po pokoji a ona nebyla nikde, ale najednou jsem cítila na noze něco ostrýho. Byla to její dýka. Hned jsem se z jejích spárů chtěla vyškubnout, chtěla ji kopnout, ale ona mi nohu svírala tak pevně. Bolelo to hrozně moc. Trvalo to celou věčnost a potom najednou zmizela. Ta úleva byla nádherná.Pořád mě to bolelo, ale už jsem věděla, že víc to bolet nebude. Podívala jsem se na svou pravou nohu. To co jsem viděla bylo neuvěřitelný. Bylo tam napsáno Steward.Můj kluk. Byla jsem zmatená a tak jsem s podívala i na mou druhou nohu. Monica.To jsem přece já!
To co se stalo za týden, bylo ještě snad hnusnější. Stewarda někdo zabil. Byla to ona. Blonďatá holčička v černých šatech s dýkou v ruce. Nedokážu si představit co by se dělo, kdybych se prvně podívala na nohu s mým jménem.

Někdo jede na tábor,druhý hledí do krabice.

2. července 2011 v 12:50
Je zima. Nudíme se. Jsou prázdniny a všechno stojí za hovno. Co dělat?? Jasný sedněte si k počítači, do vyhledávače si napište www.facebook.cz a nebo cokoliv jiného... už z vás ta nuda sešla? Já se teda na fejsu nudím, ještě víc, když bych třeba seděla a hleděla do zdi. Na FB se taky hledí na zeď....přečtete si statusy, napíšete pár mizernejch zpráv.. něco vam povim.. fakt skvělá zábava:/:F
Klik na c.článek!

Kronika prokletých zaklínačů I.- Krásné bytosti

1. července 2011 v 11:20
Řeknu vám to asi takhle.. Tohle je moje první knížka, kterou jsem si KOUPILA a baví mě číst. Všechny jsem si prostě jenom pučila v knihovně a jen pár z nich jsem přečetla- žádnou:D..no tak abych nelhala tak 3 nebo 4. Ale tahle knížka mě prostě strašně vsákla do děje a šíleně mě baví. Vybírala jsem si ji hlavně podle obalu, jako každou, ale tentokrát jsem se opravdu strefila do černého! Konečně mám knížku do čtenářskýho deníku na příští rok. Mě stym vždycky pomáhala ségra, ta mi vždycky nadiktovala nějakou knížku a děj k ní..:D Takže premiéra :D Ne tak to zas ne.. za celej svůj život sem přečetla tak 6 knížek a to není zas tak málo ne?! Ale asi bych měla začít číst častěji.. No každopádně tenhle styl psaní se mi líbí a tak doufám, že mi to vydrží dlouho:) A teď něco o dějii.(nemám to ještě celý dočtený)


Ethan žije v hrozným zapadákově, kde je každý den stejný a nic se tam neděje. Aspoň do té doby, než do jeho školy nastoupí nová holka. Holka, o které se mu už měsíce zdával stejný sen. Od té doby se ve městě všechno změní. Ta holka, Lena, je vnučkou jednoho místního podivína, který snad za celý život nevyšel ze svého (strašidelného) domu. Ona jezdí do školy strýcovým autem, pvelkou černou pohřební limuzínou a nikdo s ní nechce mít nic společného, až tedy na Ethana. Ten ví, že je něco táhne k sobě. S Lenou se skamarádí a dokonce spolu dovedou mluvit v podvědomí. Jednoho dne najdou starý medailon a zjistí, že jsou jejich rodiny spojeny už 100 let do minulosti. Lena chce Ethana ochránit před jejím světem, ale Ethan chce Leně pomoct. Ona mu tedy zdělí její tajemství a dál si to musíte přečíst sami:))* Až to dočtu, tak vám to sem možná dopíšu..

Je to příběh o tajemství, přátelství a hlavně lásce..