33 ve stínu

13. července 2011 v 22:04
Jelikož bylo dneska nesnesitelný vedro a 3 je moje nejoblíbenější číslo, tak jsem se rozhodla, že napíšu článek o nynějších vedrech, kterých není nikdy dost a nebo jo?! Další článek jen o různých kecech, který nikoho nezajímaj ,ale tak pro NUDIVCE článek jak vyšitý ;D
Moje teorie čísla 3
3 je prostě nejlepší a čím víc trojek tím lepší:) tudíž, když je venku 33 stupňů tak už to něco znamená a když se tohle číslo objevuje ve stínu, znamená to, že na slunku to musí být nesnesitelný. Volím stín.. ne mám ráda, když se do mě sluníčko ,,vsakuje" :D Kdyby bylo ale 333stupňů tak by tady už nic neexistovalo.. nojo na každé trojce jě něco vyjimečného ;)
A teď k něčemu normálnějšímu ;
Všichni si stěžovali, že není slunko. Nyní si všichni stěžují, že je vedro.. co sakra chcete?! Já chcu radši vedro a být mokrá jak potkan, než někde zmrzat teda.. Radši skočím do bazénu, než na sebe narvu nějakej huňatej svetr.
Co je lepší pro Vás?:))
Dneska jsem byla na bazéně takže supeer:)) Jo a ještě jsem musela dneska kupovat nový vodítko pro tu našu zvěšťku, nebo to starý rozkousala a zbyla s něho jen ta šňůrka:D A zítra se jde na Harryho.. takže jestli jste zvědaví jak to všecko dopadne a nechce se vám do kina, tak vám to zítra nebo pozítří vyzradím!:P MÁTE se na CO těšit....o:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama