Kde je Bieberofilie?

4. července 2011 v 13:08
Kde jste jeho faninky? Kde jsou ty uječený "dívky", které se vzpruží , když uslyší Justinův hlas? Nějak brzo vás to přešlo ne?! Pročítám si časopisy a ON nikde..a já chci do dálky řvát HURÁ! Ale když se potom podívám zpět do časopisu, tak se mi klade otázka- Vy už ho v časopisech nechcete? Vy už nechcete jeho plakáty? Pokud vím, tak jich tak bylo vždycky hafózně a teď nikde nic. Vy už nepíšete do popcornu, do Brava a do Top dívek, že chcete jeho nový plakát s vystrčeným zadečkem a vyplázlým jazýčkem? Jak rychle to na vás přišlo, tak rychle to z vás zas spalo. Nechápu to, ale líbí se mi to.. může mi to nějakej zástupce s vaší Biebrovy komunity vysvětlit?
Chtěla bych znát odpovět, která se mi klade už pár dnů.. Klidně s váma udělám i nějaký rozhovor. A jakékoliv vaše návrhy si ráda vyslechnu:) Opravdu moc RÁDA! Vím, každý poslouchá něco jiného, ale záplava Biebrových faninek ,žeby už konečně zavřely klapačku? Žádný blog, žádná diskuze a žádná zmínka o něm???
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kik. Kik. | Web | 4. července 2011 v 13:17 | Reagovat

Jo máš pravdu nějak to přešlo .. to je tím jak ho spoustu lidí nemělo ráda tak přesvědčovali postupně i ostatní .. jinak pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama