Plyšový kluk..

4. července 2011 v 12:48
Zápisek z deníku:
Já už těch plyšáků moc nemám.Možná rozškubanýho Qakina a to je tak všechno. Plyšáci se ale s klukama srovnávat nemůžou, protože nemají....ehm ehm. :D Ale zato plyšáci tě mají mnohdy rádi víc než kluci.:( A narozdíl od kluků tě nikdy neopustí. Možná jenom, když ho vyhodíš do popelnice, ale to ho stejně vyhazuješ TY. Plyšák ti nikam neuteče, to ty se ho chceš zbavit. Nejlepší s tou láskou jsou ale stejně zvířata. Hlavně psi.:*** Ti vás nikdy nezradí:)))
A teď úvaha:
Asi se schodneme na tom, že jsou plyšáci lepší než kluci.Alespoň v povědšině případech. Jestli vás tedy nějakej kluk "odkopl" tak si nakupte minimálně pět plyšových oblůdek a bude vám hej. Alespoň do tý doby než vám zadrnčí mobil a tam najdete zprávu od NĚHO, která "patřila" jeho nový holce.
Hele holky řeknu vám to asi takhle. My jsme jiný a oni jsou jiní,ale plyšáci se přizpůsobují vám! Nechci tím ale říct, že nemají kluci co dělat na téhle planetě, to samozřejmě ne. Je to pouze záruka toho, že kluci potřebují pořád něco novýho... Ale ze všeho nejvíc by chtěli 10 holek najednou. My hledáme lásku a oni sex. Jen pár vyjímej, jak už z řad nás holek nebo z řad kluků, kteří dokáží potřebovat obojí. Jak lásku, tak i sex.
Myslíte si, že plácám nesmysly a že ani nevím o čem mluvím.. Ale jednu zkušenost mám. Můj kamarád. To mi stačilo. Nechci.Už víckrát ne. Děkuji.. to já radši toho plyšáka.
Ne ,dobře... líběj se mi kluci, ale to chování ne. Snad je to někdy přejde. Je snad každému jasný, že plyšák kluka nikdy nenahradí...
Oni si o holkách myslí to samý, že sme divný a já nevím co všechno. Nejsme divní a ani oni ne. Jsme jen hodně jiní. Nedávno jsem se dívala na takový video, ve kterým chlap říkal, že mají muži v hlavě krabice a že se dokáží soustředit jen na to, co je v té krabici, kterou otevřeli. Ženský mají ale všechno spojený. Blikají nám v hlavě drátky a všechno si dokážeme hned spojit. Asi to bude pravda...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama