Říjen 2011

Ve škole nahodili Halloween image! jak ,,rubózní"

31. října 2011 v 20:41 | Leona
U nás ve škole je teď opravdu všechno ,,naruby".... no uznejte sami, že když vymalujou celou školu na oranžovo a potom vám tvrdí, že je to jako Halloweenská výmalba, tak to není zas tak úplně v pořádku:D. Ok, tak dá se to nějak překousnout, ikdyž bych spíše volila barvu zelenou.(protože zelenou miluju:D) Další bod narubovity(co to je za slovo:D??) je to, že nám na každým rohu straší nějaká dýně.. a to se každou přestávku dýně přidávaly a přidávaly. No trochu se bojím jít zítra do školy, protože člověk nikdy neví, kolik toho učitelky ještě stihly vyřezat. Nejhorší šok nastal ale v angličtině- prý se pořádá HALLOWEENSKÁ PÁRTY.Prý se bude pít dračí krev, bude soutěž o nej masku,budou tam různý soutěže, budeme kreslit dýně. A teď mi prosím vysvětlete co, nebo kdo za to může?..Žádnej rok se toto ještě nepořádalo a já vůbec nevím co mám ještě očekávat. Kdyby přišli do hodiny převlečený za kostlivce tak to už by bylo fakt moc :D.,, aspoň se ale na škole něco děje. Možná za to může Jeremy (přijel k nám učit až z Anglie na půl roku), protože chce zažít Halloween u nás v Česku. Jenomže to nikdo tady neslaví. Teda kromě naší školy.
A co vy, jak si "užíváte" Halloween?
Máte ve škole nějakou Halloweenskou výzdobu?

Lyže nebo snowboard??

30. října 2011 v 19:08 | Leona
Už tři roky "lyžuju" na lyžích. Ikdyž jak se to řekne lyžuju tři roky.. 1 rokem jsem na lyžích stála jenom jednou. 2 roku jsem na nich stála tak třikrát a pořádně až tento poslední rok. To jsem byla na lyžáku a taky jsem jezdila s tetou a strýcem. Musím se pochválit, že mi to i docela de! No a letos sem si zamanula, že zkusím snowboard (nebo jak že se to píše :D). Že si ho půjčím od sestřenky a já se budu učit na snowu a ona zase naopak na lyžích. Podle mě to na lyže nemá:D.. ale přece jenom, ještě jsem na tom nestála, tak to nemůžu posoudit. Už se moc těším na letošní zimu až to budu moct všechno oskoušet a doufám že tetku přemluvím, ať nás se ségrou vezme do Alp. Přece jenom tam se to nejlíp naučíme:)..zlepšíme:D
Na čem jezdíte vy?
Co je podle vás lepší lyže nebo snowboard?

Děsivé čtení

27. října 2011 v 20:36 | Leona
Ok, přiznám se, že moc nečtu, ale tohle téma se mi zamlouvá!
Děsivé čtení je nový projekt Abyss. Čteme a objevujeme děsivá místa. Je tam 7 kategorii...ta nejjednoduší, když máš přečíst 2 knihy -to se dostaneš do londýnského Toweru..a to nejtěžší Amityville Home a 14 knih!
Ehmmm tak na to fakt zatím nemám :'D Mě jednou čtení chytne,ale za chvilku mě to zas přestane bavit :D.. takže si dávááám knihy 4- KOSTNICÉÉÉÉÉ !
Cíl: Kostnice- ještě 2 knihy

DEMONATA 1. od Darrena Shana
Dokázala Vás kniha něčím vyděsit?
Bylo tam dost těch "strašidelných" pasáží... ale nejhorší byli asi ti Grubbsovi zamordovaní rodiče.
Chtěli byste se podívat na některé místo popsané v knize (i je-li smyšlené)?
Jo, do toho Dervishova domu.

KRONIKA PROKLETÝCH ZAKLÍNAČŮ 1. od Kami Garciové a Margaret Stohové
Dokázala Vás kniha něčím vyděsit?
Ani ne :D
Chtěli byste se podívat na některé místo popsané v knize (i je-li smyšlené)?
Do Gatlinu..k Rawenwoodovým :)

Démon deště a ostatní..

27. října 2011 v 15:29 | Leona
Démon?Bůh?Anděl?Strážce? tak kdo teda? Kdo řídí všechny přírodní jevy? atd.. kdo plánuje kdy bude pršet?.??
Ok, někdo takový může existovatpmouze v naší fantazii.........ale co když?
Každopádně tady máte nějaký moje "umělecký díla" :D těhle "démonů"
DÉŠŤ
OHEŇ
VZDUCH
SLUNCE
ZEMĚ
Jenom jsem si tak čmrkala..

Deštný prales- kvíz; Svět otázek a odpovědí 1.díl

14. října 2011 v 21:31 | Lea^^
Ahoj, připravila jsem si pro Vás menší otázečky, na kterých si vyzkoušíte, jak dobře jste na tom s vědomostma...a bla,bla,blaaaa.. a STOP! nejsme přece ve škole:-D, ale tohle vás může bavit.
Je tady záludný kvíz, kde jako výhru dostanete to, že se něco novýho dozvíte.
Celý článek jsem rozdělila na 2 části. První část je část, kdy si vyplníte kvíz. V druhé části si skontrolujete, co máte správně a co naopak a hlavně zjistíte kolik máte bodů, které když napíšete do komentáře, můžete porovnat s ostatními.
VÍCE V C.ČLÁNKU


Paparazzi supům.

6. října 2011 v 19:09

Monumentální život a smrt

2. října 2011 v 17:14 | Leona
Dostala jsem opět tu tvůrčí náladu a tak jsem se rozhodla napsat článek, - o životě(a nebo spíše smrti??)
V první řadě si řekneme co je to to slovíčko MONUMENTÁLNÍ. Poprvé jsem ho slyšela v dějepise, když sme probírali baroko. Prý to byla monumentální architektura.
Přesný význam je tento

působící svou velikostí, velkolepostí .

Tak teď už to velkolepé baroko chápu. Ale jak s tím souvisí tento článek?? Velkolepý život? To jsem tím chtěla říct?
Ano, život je opravdu monumentální. Zkusím vám to vysvělit.
Každý člověk si žije ten svůj život a každý je velkolepý. Každé rozhodnutí je jedinečné a to ikdyž je chybné. Život je prostě boj, někdo ho ale nazve hrou. Já ho nezývám ZKOUŠKOU. Co je po? mm??? Teď mi zas umřela babička a děda, a ti už ví. Dokonce i můj taťka už ví co je po smrti. A já říkám, není to náhoda, že jsme se narodili zrovna tady. Je to zkouška a jen ti nejlepší se vrátí zpět. A to jsme všichni.
Určitě každý zažil něco, co si nedokáže vysvětlit. Ale nikdo se tím ve společnosti nechlubí, protože ostatní by si mohli akorát klepat na čelo. Ano každej je jinej. Někdo věří a někdo ne. Nejsem nábožná, ale na posmrtný život věřím. Už jen proto, že mi to taťka ve snu všechno pověděl. A co? je to jen sen..to nic nedosvěčuje.! Si můžete říct.
Moje prababička a děda zemřeli stejnej den. Babička viděla, jak si pro ni přišli andělé( a nebo prostě něco, co nedokázala jinými slovy vysvětlit) a viděla, jak se na ni už 3dny před domlouvají dva muži v černých hábitech. Ta babička vždycky protáčela panenky, když jsme o něčem takovým mluvili. A tak co ju to najednou popadlo??...
Děda viděl to samý. A oba dva před smrtí říkali, ať je pořádně držíme, že ještě nechcou jít a sunuli se pryč. Nakonec umřeli oba. Pra babička doma a děda za necelé dvě hodiny v nemocnici.
A teď se ještě vrátíme trošku zpět. Děda byl už poslední rok úplně mimo a byl víc s mrtvýma než mezi náma. Pořád nám říkal, že je šťastnej, že se tatíček vrátil a je s pradědou na zahradě. Jenomže oni jsou už mrtví.. tak jak to teda vycítil????..
možná si to jenom namlouváme. Ale co když...