Můj "BŮK"

1. listopadu 2011 v 20:33 | Leona
Myslím tím book.. jako knihu. Nebo spíše takovej ten sešit s tvrdýma deskama. Ale fakt nádhernej, docela tlustej a s takovou hezkou čííčou:D.. No jenomže jsem jaksi nedomyslela, co si do toho budu psát. Na první stránce budu mít Kakashiho :******** ,ale to je tam jenom tak na okrasu:D. Fakt vůbec nevím. Povídky, bych tam psát možná mohla, ale já neumím vyjádřit to co mám v hlavě. Jinými slovy v hlavě mám příběh ,ale neumím ho sepsat. Básničky vylučuju hned. Nemám totiž básnick střevo... ,když jsem byla malá tak jsem skládala něco jako-
Noc a den vánoční sen,
do školy děti utíkají
Mikuláš, čerti a anděl tam na ně čekají,
bonbóny dětem dají
a zase se těšit smějí
doma na ně zase čeká
čert,Mikuláš s andělem
děti Mikulášovi báseň zpívají
další dárky dostávají
A když je už večer
maminka dětem říká dobrou
a děti jsou už hou do postýlky
zdají se jim sny o andílkovi.
Jako řekněte sami, že je to příšerný.. ok.. byla jsem malá, ale teď bych nevymyslela nic lepšího. Komixy, heeej tak to je lepší nápad už.. ikdyž neumím vymyslet něco co bych mohla nakreslit:D Deník .. těch mám taky už čtyryprdele.. a milý deníčku a tamto a hento. Zápisky- to asi vyhrajou. Prostě to budu tahat všude sebou a co mě napadne, nebo co bude momentálně nejvíc vtipný, to tam napíšu.. o všem o všech.. Děkuju že jsem se mohla vykecat a přitom popřemýšlet:)
Ä jakej je váš názor? Navrhujete ještě něco lepšího? Máte takový nějaký notes se zápiskama? Vedete si deník? Píšete radši povídky, nebo zkládáte básničky?....prostě se nějak rozkecejte!:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama