Prosinec 2011

Co pro mě znamenal rok 2011??

31. prosince 2011 v 20:58 | Leona
No byl to rok zas pěkně na houby. Bylo tam ale i pár šťastných chvilek, jako třeba dovolená na Rozkoš a do Itálie. Ve škole jako vždycky, pár učitelek si na mě zasedlo, ale naopak učitelé si mě docela oblíbili. Rodina je zas o pár lidí chudší. Se ségrou sme se už docela přestaly tolik hádat. Mama mě někdy štve, někdy je super. S kámoškama jsem pohádaná. Kuchařky ve školní jídleně jsou na mě pořád vysazený. Známky ve škole furt stejný. Ostříhala jsem si vlasy nakrátko. Jsme nejhorší třída na škole. Miluju svoju třídu. Byla jsem na lyžáku, na kterým jsme se všechny holky pohádaly (ještě že je nás jenom 11 :D). Teď bych byla na úplně jiné straně.... Chcu se odstěhovat zpátky na vesnicu. Město mě sere.
(c.článek- statistiky)

Kolik máte pokladniček?

31. prosince 2011 v 17:24 | Leona
Toho dinosaura (1) mám jen tak na okrasu. (od mamky)
Fialovou kočku (2) na přání + 1,- nebo 2,- (musím si je podplatit :D). (od kámošky)
Růžovej slon (3) na prachy a to z toho důvodu, že se to pak dá dobře vytáhnout :D. (z tábora, to sem si ještě říkala, že jich máme doma málo:))
První beruška (4) je ještě zabalená a to už ju mám doma si půl roku. Jejím úkolem je držet mi "korkovou tabuli", protože ju mám opřenou jen tak o zeď a furt mi padá....:F. (od tety)
Druhá beruška (5) je ségřina.Ok dala jsem ji sem, aby to nahodilo dojem, že jich mám fakt už dost :D. Co v ní ségra mám, to nevím, ale celkem to cinká, takže nejspíš nějaký kačky.. (taky od tetky)
Poslední beruška (6) je stejná jako ta 4 a je to taková rodinná pokladnička. (od ségry, pro mamku)
U nás je zaručeně nejoblíbenější dárek (aspoň těch, kdo to kupuje :D) ,ať už k Vánocům, ke svátkům nebo k narozeninám pokladnička. Ale co s něma mám furt dělat?? Na stole mi dřepijou čtyři a pak tam nemám výbec žádný místo :X :D. Asi je začnu sbírat a vyhradím si na ně nějakou poličku.....
Kolik máte pokladniček vy? Používáte je na něco a nebo je máte jen tak na okrasu? Jak vypadají? Dostali jste ji od někoho??

Dneska už je silvestr?!

31. prosince 2011 v 15:36 | Leona
A rok je zas pryč. Čím jsem starší, tím rychlejš to ubíhá.
Pro mě je to den jako každý jiný, ale tak půjdu se podívat na to námko na ohňostroje a dát si nějakej ten punčík :-).
Asi tam zas půjdu na třikrát jako každej rok:D, celou noc se mi tam zmrzat nechce. A doma budem mít obložený talíře, chipsy, různý pití a hlavně zmrzlináá :D.
Abych řekla pravdu, tak jsem tyhle slavnosti ( :D ) prožívala víc, když jsem byla malá. Šak už ve třech letech sem s mamkou čekala na půlnoc a potom hleděla z okna na ty barevný ohňostroje. Teď už to nijak kouzelný není a akorát se opilci válijou v přikopách, ale tak stejně si musím s rodinkou ťuknout, aby byl rok 2012 lepší než ten letošní:).....
Přeji vám šťastný a zdravý nový rok.:)

Drain the blood

30. prosince 2011 v 19:49 | Leona
10/10 b.
Ta holka je prostě úžasná!!

The Casualties- We are all we have

30. prosince 2011 v 19:47 | Leona
10 z 10b.
Ten kluk s tym čírem je božíí :D ..kdyžtak sorry musíte si to přehrát na youtube, tady to nejde.

Výchovná

30. prosince 2011 v 19:45 | Leona

8 z 10 bodů:)
Kdysik sem byla z týhle písničky úplně vystříkaná :D. teď už to trochu opadlo, ale pořád se mi líbí :)

Test, jakou vidíte sklenici?

30. prosince 2011 v 19:14 | Leona
Je tato sklinka poloplná a nebo poloprázdná?

Optimisti řeknou, že je poloplná a naopak pesimisti, že je poloprázdná. Jak vy nahlížíte na svět?

Já ve jmelí nevidím nic kouzelného.

29. prosince 2011 v 15:54 | Leona
Já na jmelí nevidím nic neobyčejného. To je asi tím, že jsme ho nikdy dom nekupovali...Vánoce prostě slavíme trochu jinak. Nemáme žádný velký tradice. Šak proč taky, akorát maj lidi nervy a žádnej klid a pohoda o Vánocích není. Každý to ale může cítit jinak. Jak to cítíte vy?

Je barbie styl opravdu protikladem ema?

29. prosince 2011 v 15:49 | Leona
Na fb je taková anketa, jestli jste BARBIE nebo EMO.
V reálu se často setkávám s názory, že jsou to protiklady.
Moje bývalá kamarádky furt kecá o tom, že jseš buď EMO, HOPER a nebo BARBIE.
Vy s tím s nad souhlasíte???

Když Váš profesor miluje vršky od PETek,

28. prosince 2011 v 21:26 | Leona
tak jste denně schopni vypít hektolitry vody.

Knížky, co jsem dostala k vánocům.

28. prosince 2011 v 21:21 | Leona
Krom botiček jsem dostala taky něco na čtení. Přesně knížku Elfové a taky Emoční inteligence. Což využiju v mém budoucím studiu :D

Glády <3

28. prosince 2011 v 21:18 | Leona
K Vánocům jsem dostala úplně ten nejúžasnější dárek. No posuďte sami :) No ok kvalita nic moc, ale botky supeeer :D

Jak jsem zjistila, kde je hlava mé kamarádky (2011)

4. prosince 2011 v 14:41 | Leona
Když jsem byla malá, měla jsem kamaráda. Byla to taková ta dětská láska. Oba dva jsme byli trochu sadističští, asi jsme to podědili po rodičích. (Seděli spolu v base.) Házeli jsme "kamarádkám a kamarádům" písek do očí, zhazovali jsme je ze schodů...bylo toho hodně. Nás dvou se všichni děcka bály, ale jednou se to zvrtlo. Ivan musel odjet do své rodné země -Ruska. Tedy, bylo to trochu jinak. Jeho mamka a taťka byli rusové, ale on jel do Ruska poprvé a plánovali tam zůstat. On se ale po osmi letech vrátil. Je mu osmnáct a přijel si pro mě. Nevím co ho to vůbec napadlo, ale chce si mě odvíst do Ruska s sebou. Kdyby mi to navrhl kdokoliv jinej, ani bych se nerozmýšlela, sedla do letadla a jela. Ivan mi ale teďkom nahání strach. A to se nikdy nebojím!!

Prsty v hajzlu (2011)

4. prosince 2011 v 14:40 | Leona
Vlezla jsem do vany a pustila vodu.- čím teplejší tím lepší. Čekala jsem, že příjde. Ano, přišel, ale s otázkou jestli mi má ke kuřeti udělat brambory, nebo rýži. ,,Rýžu" řekla jsem chladně. Tak je to vždycky. Filipova největší milenka je kuchyň. Já bych se bez večeře klidně obešla ,stačilo mi vepřový na oběd, ale on prostě musí furt něco kuchtit a nebo mít pořád něco v tom zobáku. -Samozdřejmě pouze na jídlo. Nevím, jak to s ním může zvládnout manželka. On je sice hezkej, bohatej, ale pořád vaří a to je pěkná nuda. Za mnou chodí jenom o víkendu, ale i tak ho mám plný zuby. Jo, je to sice můj milenec, ale asi tak jeden ze tří. Zábava, sex a peníze. On je ta třetí kategorie. Jinak bych s ním vůbec nebyla.
Když jsem vylazla z koupelky ve svém novém župánku ucítila jsem něco spáleného. To se mému milenci nestává často. ,,Co se stalo? Ty jsi to spálil? a v tom novém hrncu?" zhrozím se. ,,Kdo je to Martin miláček a Martin zobáček?" vyjel na mě Filip a v ruce držel můj mobil.