Prsty v hajzlu (2011)

4. prosince 2011 v 14:40 | Leona
Vlezla jsem do vany a pustila vodu.- čím teplejší tím lepší. Čekala jsem, že příjde. Ano, přišel, ale s otázkou jestli mi má ke kuřeti udělat brambory, nebo rýži. ,,Rýžu" řekla jsem chladně. Tak je to vždycky. Filipova největší milenka je kuchyň. Já bych se bez večeře klidně obešla ,stačilo mi vepřový na oběd, ale on prostě musí furt něco kuchtit a nebo mít pořád něco v tom zobáku. -Samozdřejmě pouze na jídlo. Nevím, jak to s ním může zvládnout manželka. On je sice hezkej, bohatej, ale pořád vaří a to je pěkná nuda. Za mnou chodí jenom o víkendu, ale i tak ho mám plný zuby. Jo, je to sice můj milenec, ale asi tak jeden ze tří. Zábava, sex a peníze. On je ta třetí kategorie. Jinak bych s ním vůbec nebyla.
Když jsem vylazla z koupelky ve svém novém župánku ucítila jsem něco spáleného. To se mému milenci nestává často. ,,Co se stalo? Ty jsi to spálil? a v tom novém hrncu?" zhrozím se. ,,Kdo je to Martin miláček a Martin zobáček?" vyjel na mě Filip a v ruce držel můj mobil.

,,Jseš v pořádku?" vrhnu se na něho, ,, co mi lezeš do věcí? A běž laskavě vypnout ten šporák nebo tady všechno vyhoří!"
,,Ještě si mi neodpověděla na otázku!"
,,To se mi snad zdá, ty snad nemáš Zuzanu? Já jsem myslela, že jsme milenci a né manželé. Ikdyž je pravda, že i mě někdy příjde, že jsme jako dvacet let po svadbě. Nikdy jsem s tebou nikde nebyla, pořád jen vaříš,vaříš a vaříš, tak co sis myslel?"
,,Ty děvko!!" dal mi facku.
,,Auu," spadla jsem na zem, ale hned jsem zas byla na nohách. ,, A ven z mýho bytu! Mě tady nikdo liskat nebude, to si zapiš za uši a už tě tady nikdy nechcu vidět. Nikdy, ROZUMÍŠ?!" řvala jsem.
On ale samozdřejmě neodešel, bylo to akorát ještě horší. ,, Já sem to tušil, že mě podvádíš. Já jsem to věděl, ale byl jsem tak naivní a věřil jsem ti!"
,,To říká ten pravej, ty svou manželku podvádíš skoro každou chvilku s někým jiným. Nechápu jak to s tebou může ta chudera holka vydržet."
,,Takhle nemluv, čarodějnice!" (je pravda, že jsem dřív byla ujetá na magii, ale takhle mi nadávát nemusel) dal mi pěstí.
Potom ze mě vyslekl župan, hodil to vany a uřezal mi všechny prsty na rukách, který potom spláchnul do záchodu. Asi ho ale hodně tížilo svědomí, tak zavolal záchranku a sám skočil z balkónu z 12 patra.Já jsem to naštěstí přežila ( ale málem jsem se udusila plynem, protože nevypl sporák) , ale prsty už asi nikde neseženu. Filipa už ale nikdo nezachránil, ležel dole příliš dlouho. Všichni se starali o mě a mysleli si, že utekl, až potom ho našli napíchlího na nějaké haluzi.
Po dvou letech
Život se poté obrátil trochu naruby. Zezačátku mi všichni museli pomáhat, ale teď jsem si koupila "elektronický rukavice" ,který jsou propojený na moje nervy, takže s něma můžu hýbat jako s obyčejnýma prstama. Od Filipovi manželky jsem zjistila, že to byl docela psychopat a byl za mlada i v psychiatrické léčebně. Krájel prý kočkám nohy(zaživa), které přidával do svých polévek a pak je jedl. Nechci ani přemýšlet nad tím, co přidával do jídla mě. Možná jsem snědla hlavu žirafy, místo prasečího stehna. Možná jsem měla na snídani místo rybí pomazánky, psí pomazánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama