Leden 2012

Jak nám Justin Bieber smrděl v pokojíčku.

3. ledna 2012 v 15:45 | Leona
UPOZORNĚNÍ: Nevhodné, pro jeho fanynky.

Se ségrou máme pokojíček společnej a jednou jsme ucítily nějakej puch. Pak tam ten smrad přebýval ještě dlouho a tak jsme vymyslely,že vždycky, když odejdem, tak vylezou tchoři. :DD Jednou ráno ale ségře spadl plakát s Lady Gagou a z druhé strany byl Bieber!! Ona ho hned počmárala a znova nalepila na zeď. A tak nám na zdi visel Bieber s klama a kozí bradkou. Když jsme jednou jely večer v plachetnici (radši neřešte o co jde :D), tak sestřičku napadlo; ,,Já už vím co to tu tak smrdí!" ,,BÍBR!" :DDD Hned jsme ho strhly a vyhodily. No a najednou ten smrad trochu ustal, ale pořád tam bylo něco cítit, tak jsme se rozhodly, podívat se pod všechny plakáty, kdyby tam byl ještě někdo, kdo má prdy. Našly jsme Efrona, tak i on letěl pryč a věřte nebo ne, ale smrad odvál!!! :D


Je předsevzetí cesta za lepším životem?

2. ledna 2012 v 15:53 | Leona
Určitě ANO. Záleží podle toho jaké ty předsevzetí jsou. V mnoha případech se ale hodně lidí na předsevzetí vykašle a cestu za lepším životem si bude musít najít jinou. Může to být třeba ale také škola, přejít na novou školu, nové zaměstnání, přestěhování, nová láska.... To jsou odrazové můstky, od kterých se může vyvíjet ten lepší život. Ale život je pes a proto buďte rádi i za ten nejmenší postup nahoru k lepšímu životu. Kdyby Vás něco shodilo, tak se nezdávejte! Začal nový rok, rok 2012 a to je ta naděje na nové zážitky, prožitky a lepší život. I kdyby se cokoliv nepovedlo, tak nestrácejte hlavu a snažte se dál . :) ...Přeji mnoho úspěchů !

REKLAMY SEM!

2. ledna 2012 v 15:42 | Leona
Jelikož mám někdy chutě si pročítat nějaký ty cizí blogy, tak Vám sem dávám tuhle rubliku... Ale upozorňuju Vás, že pokud dáte reklamu jinam, tak dělám jako že ju nevidím :D Takže pokud chcete tak je pište sem... Není jistý, že vám tam půjdu hned... ale čím lákavější vaše reklama bude, tím spíš se na Váš blog podívám a samozdřejmě, jestli mě váš blog zaujme ,tak napíšu i nějaký ten komentář.

Jaké máte povlečení?

2. ledna 2012 v 15:23 | Leona
Dávám sem nějaké pěkné povlečení pro inspiraci a vy mi můžete na oplátku napsat, jaké povlečení máte doma :)

Vydělejte si tisíce tím, že shlédnete pár reklam :)

1. ledna 2012 v 19:48 | Leona

Otravují Vás reklamy, které jsou VŠUDE?

Co kdybyste za každou reklamu, kterou jste přečetli nebo viděli, dostali zaplaceno?
Projekt eRmail je založený právě na tom, že se Vám za čtení reklam platí. Tak proč nezačít vydělávat tisíce tím, co jste až dodnes dělali zadarmo? Peníze si můžeš vybrat při částce 1000 Kč převodem na účet nebo složenkou.

5 důvodů, proč to zkusit

Jen za registraci dostanete 100Kč
Za každé přečtení eRmailu dostanete až 5kč
Doporučením vaších známých zvýšite své zisky až o 200%
Získáte přehled o Slevách, Novinkách, Produktech a Službách na českém trhu a dostanete za to zaplaceno
Budete moci vyplňovat jednoduché dotazníčky, za které budete zaplaceni až 100kč/dotazník

PRO REGISTRACI KLIKNI ZDE: ↓

http://www.ermail.cz/link/mXAYVjTmal2mcVeAXllA2TYJTaYNXeN7

Text jsem zkopírovala od miss-veronique.blog.cz , protože se mi to nechtělo vypisovat, ale sama jsem tam přihlášená a je to super :))