Kuželky

15. října 2012 v 21:07
Můj hraje kuželky už asi 5 let a tak mě dokopal k tomu abych to zkusila taky. Naštěstí tam chodili aj nějací kámoši, tak to bylo poprvé v klidu. Sice mi to vůbec nešlo a myslela jsem si že už tam nikdy nepůjdu, ale trenér aj můj mě pochválil a tak jsem si řekla že bych to mohla zkusit aj příště..............Po druhé jsem měla hrozný depréze, protože chůze byla příšerná, vytáhnutí ještě horší a kuželek spadlo minimum. Tak jsem se na to párkrát vykašlala a pak že se tam zas ukážu. Už to nebylo tak strašný, kuželky padaly, chůze byla lepší.... akorát s vytáhnutím ruky mám potíže doposud a taky tu ruku trochu točím, takže další problém. Ale konečně jsem si pořídila aj botky a nemusím si je furt půjčovat, takže se do toho vrhnu po hlavě a zkusím se zdokonalovat. Chtěla bych si zahrát aj zápas, ale já jsem hrozně nervní člověk. Bych mohla znervóznět tak, že by mě nakonec museli vystřídat.

Nejde ale vlastně o to, jak mi to jde nebo nejde. Hlavně že mě to baví, baví čím dál víc. Škoda jenom, že kámoši co to hráli 3-4 roky na to teď serou. Tak semnou chodí aspoň Libor a snaží se mi radit a pomáhat. Sice mě někdy znervózňuje a chláme se, ale poradí mi vždycky dobře. Myslím že mi dává lepší rady než trenér.

Jakej je vůbec rozdíl mězi kuželkama a bowlingem?
V kuželkách je 9 kuželek, menší koule bez děrek, koule se háže před dráhu, nejdůležitější ke ve hře technika.
V bowlingu je přesnej opak, větší koule s dírkama, kouze se hážou až na dráhu, je tam 10 kuželek (úplně jiný jejich postavení).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama